Szukaj

PRZYJMOWANIE ZAMÓWIEŃ WSTRZYMANE DO ODWOŁANIA Z POWODU ZAWIESZENIA PRODUKCJI DRZEWNEJ - PERMANENTNE PROBLEMY Z DOSTAWAMI DREWNASklep internetowy Pergole.ogrodowe.com.pl

Dlaczego powinni Państwo wybrać ofertę naszej firmy?

Największa oferta na rynku

Najszersza oferta na rynku

Sklep internetowy Pergole.ogrodowe.com.pl umożliwia złożenie zamówienia nie tylko na standardowe wyroby z drewna ogrodowego jak altany, pergole czy drewniane meble ogrodowe. Oferujemy również projektowanie i realizację drewnianej architektury ogrodowej według indywidualnych wymagań. U nas mogą Państwo zlecić kompleksowe wykonanie swojego ogrodu. Również sadzenie roślin i instalacja nawadniania. 

22 lat doświadczenia

Wieloletnie doświadczenie

Już od 26 projektujemy i urządzamy ogrody. Z prawdziwą pasja zmieniamy otoczenie, stosując maksymę "Chcieć, to znaczy móc". Współpracujemy z najlepszymi firmami, które od lat eksportują swoje wyroby do wielu krajów Europy. Dzięki nim możemy zaoferować Państwu produkty sprawdzone przez tysiące klientów w różnych krajach i zagwarantować oryginalne wzornictwo, zarówno tradycyjne jak i tworzone zgodnie najnowszymi trendami.

Doświadczona kadra

Elastyczność i doświadczona kadra

Greenstyl to doświadczona kadra. Nasi pracownicy to specjaliści w swoich dziedzinach: inżynierowie, projektanci, doświadczeni montażyści. Dzięki profesjonalnemu zespołowi gwarantujemy najwyższą jakość obsługi i indywidualne podejście do każdej realizacji. Szanujemy Państwa czas, dzieki naszej wiedzy i nowoczesnym technologiom, większość wycen i projektów możemy przygotować bez konieczności wizji lokalnych.

Precyzja

Precyzja

Drewno to bardzo wdzięczny materiał do obróbki, ale pod warunkiem, że jest się dokładnym i cierpliwym. Nasze konstrukcje są perfekcyjnie zaprojektowane i wykonane. Dzięki temu są bardzo trwałe i będą upiększać Państwa ogrody latami. Udało nam się to osiągnąć w oparciu o nowoczesny park maszynowy, rygorystyczną kontrolę jakości i impregnację drewna renomowanym impregnatem ThanalithE, angielskiej firmy Lonza Wood Protection

Ekologia

Ekologia

Ekologia nie jest dla nas pustym słowem. Drewno jest najważniejszym surowcem z którego produkowana jest mała architektura ogrodowa. To również doskonały wybór z punktu widzenia środowiska, pod warunkiem jednak, że pochodzi z odpowiedzialnie zarządzanych lasów. Greenstyl nie akceptuje surowców niewiadomego pochodzenia oraz z terenów dziewiczych. Surowiec przez nas wykorzystywany pochodzi z lasów, które posiadają certyfikaty zarządzania według zasad Dobrej Praktyki Leśnej.

Expresowa dostawa

Expresowa dostawa

Przeważająca większość naszych wyrobów jest gotowa do natychmiastowej wysyłki lub osobistego odbioru z naszego magazynu w Lipince. W takim przypadku zamówiony towar otrzymają Państwo w ciągu tygodnia. Gdy towar jest produkowany na zamówienie, termin ustalimy z Tobą indywidualnie. Współpracująca z nami firma spedycyjna realizuje dostawy w dni powszednie od poniedziałku do piątku w godzinach 9 - 16.


Szukaj